Феєрія музики і танцю: онлайн трансляції Львівської Національної Опери 24-26 квітня

Чаруючі балети та українська феєрія, що вражає музикою, хореографією та візуальними ефектами: Львівська Національна Опера продовжує онлайн трансляції кращих вистав з репертуару театру. Залишайтеся вдома, бережіть себе та близьких і насолоджуйтеся улюбленими операми та балетами на YouTube каналі Львівської Національної Опери за посиланням: https://www.youtube.com/user/OperaLviv/videos

24-26 квітня відбудуться онлайн трансляції вистав, що захоплюють феєрією музики і танцю – балетів «Корсар», «Дон Кіхот» та феєрії «Коли цвіте папороть» сучасного українського композитора Євгена Станковича:

24 квітня, п’ятниця о 19:00 – балет «Корсар» Адольфа Адана;

25 квітня, субота о 12:00 – феєрія «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича;

25 квітня, субота о 19:00 балет «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса;

26 квітня, неділя о 12:00 – феєрія «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича;

26 квітня, неділя о 19:00балет «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса.

Балет «Корсар» з музикою Адольфа Адана, написаний за однойменною поемою класика англійської літератури Дж. Байрона про захоплюючі пригоди піратів, життя яких сповнене таємничості й небезпек. Перед глядачами розгортаються картини печер, де перебувають корсари, гарему та райського саду з екзотичними птахами і квітами. Яскраві балетні сцени чарують також фантазією у втілені колоритної сценографії та костюмів.

Тривалість: 1 год. 50 хв.

Феєрія «Коли цвіте папороть» сучасного українського композитора Є. Станковича – це вражаючий спектакль, що поєднує динамічну музику, народні традиції обрядовості і сучасну хореографію. Доповнює враження – яскраве дійство з використанням 3D-технологій.

Новітня прем’єра феєрії відбулася на сцені Львівської Національної Опери наприкінці 2017 року. Та до того часу – твір пережив десятиліття забуття, будучи забороненим Радянською владою. «Я щасливий, що тепер у Львові мій твір відроджується по-новому, першим у грандіозному проекті Василя Вовкуна «Український прорив», − відзначив композитор Євген Станкович.

Відеозапис вистави доповнений розповідями про історію постановки цього твору композитора Євгена Станковича, режисера Василя Вовкуна та диригента Володимира Сіренка.

Тривалість: 1 год. 35 хв., виконується українською мовою

Балет «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса називають справжнім святом танцю. Він сповнений яскравою музикою, красивими танцями з іспансько-циганським колоритом, вражаючими декораціями та костюмами, і вимагає від виконавців неабиякої майстерності. В основі сюжету – відомий роман іспанського письменника М. де Сервантеса, хоча у балеті пригоди Дон Кіхота є другорядними, а у центрі – історія кохання Кітрі й Базіля.

Тривалість: 1 год. 45 хв.

Львівська Національна Опера: відчуй симфонію життя!