Фестиваль оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької у Львові відвідала Марина Порошенко

https://bit.ly/2Tc7fWu

Культура— Ольга Гринько, 13 листопада 733 1
https://zaxid.net/news/

фото Романа Балука
Марина Порошенко відвідала Львівську оперу

У вівторок, 13 листопада, Марина Порошенко у межах робочого візиту відвідала Львівську оперу та Свірзький замок. Як повідомили у прес-службі ЛОДА, перша леді взяла участь у ХVII Міжнародному фестивалі оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької, який у 2018 році проходить за грантової підтримки Українського культурного фонду.

«Дуже знаково, що він носить ім’я найвідомішої оперної співачки ХХ століття – Соломії Крушельницької, адже її неперевершений талант прославив Україну на весь світ. І сьогодні ця подія збирає у Львові відомих композиторів і співаків із різних країн світу, щоб продемонструвати глядачам перлини класичної музики. Без перебільшення, такі заходи роблять нас частиною однієї європейської культурної спільноти», – зазначила голова Українського культурного фонду Марина Порошенко. 

У межах фестивалю в Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької Марина Порошенко оглянула виставку «OPERA ART». А ще відвідала Свізький замок, де представлена виставка «Замок Свірж: Генеза», яка також отримала грантову підтримку Українського культурного фонду.