News

Be first to know about events in out Opera

Вітаємо генерального директора-художнього керівника театру Василя Вовкуна з отриманням Подяки від Міністра культури та інформаційної політики України

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Чудові новини з Києва!
 
27 вересня генеральний директор-художній керівник Львівської національної опери Василь Вовкун  особисто від Міністра Олександра Ткаченка отримав Подяку Міністра культури та інформаційної політики України за вагомий особистий внесок у розвиток української культури та театрального мистецтва, плідну працю і високий професіоналізм.
 

 
 
Нагородження подяками відбулося сьогодні, 27 вересня, у будівлі Національної опери України у Києві на зустрічі керівників підприємств, що належать до сфери управління Міністерство культури та інформаційної політики України. Метою зустрічі було обговорення стратегічного розвитку сфери культури, зокрема, театральної справи в Україні. 
 
 Програма розвитку Львівської національної опери «Український прорив», яка була розроблена та запропонована Василем Вовкуном, та якою керується колектив театру, неодноразово отримувала визнання як провідна стратегія очолення й розвитку оперного театру в Україні, а заслуги колективу театру відзначалися високими держаними нагородами та грамотами.