News

Be first to know about events in out Opera

Український тиждень у Гданську

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

https://day.kyiv.ua/uk/article/kultura/ukrayinskyy-tyzhden-u-gdansku-0 

Під такою назвою з 18 по 24 жовтня у Польщі відбудеться мистецький фестиваль
4 жовтня, 2017 – 09:13
  
ФОТО ОЛЕНИ ХРАМОВОЇ

Консул-керівник Консульства України в Гданську Лев Захарчишин із дружиною Тетяною започаткували щорічну українську культурну подію на Помор’ї, натхнені успіхом минулорічного «Українського Тижня», організованого спільно з Гданським Шекспірівським Театром у рамках проекту «Європейські тижні в Шекспірівському Театрі», повідомляє i-pro.kiev.ua. Проект здійснюється у співпраці з провідними мистецькими інституціями та культурними майданчиками Гданська.

У програмі цьогорічного форуму глядачі побачать балети «Кармен-сюїта» (на фото) та «Вальпургієва ніч», які представлять артисти балету Львівської Опери; відбудуться виступи дитячого хору «Щедрик» і дуету «Сестри Тельнюк»; а Ігор Гайдай запросить на фотовернісаж «Разом.UA». Завершиться «Український Тиждень» на сцені Шекспірівського Театру бурлеск-виставою «Енеїда» — постановка Івано-Франківського музично-драматичного театру (до речі, «День» уже повідомляв, що на початку серпня цей колектив на чолі з художнім керівником і режисером Ростиславом Держипільським із великим успіхом презентували «Гамлета», поставленого у стилі нео-опери жахів у рамках «Шекспірівського фестивалю».

Рубрика: 
Газета: