News

Be first to know about events in out Opera

У планах – міжнародні проекти

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Днями генеральний директор-художній керівник Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Василь Вовкун та його заступник із міжнародних зв’язків та творчих питань Степан Стасюк побували у відрядженні в Римі, щоб обговорити цікавий українсько-італійський творчий проект. Йдеться про постановку у Львові ( в рамках проекту «Український прорив») балету «Весна священна» І.Стравінського.
Відбулося три важливих зустрічі стосовно цієї вистави. У розмові з провідним італійським хореографом Marcello Algeri (колишнім солістом балету, а нині педагогом), художнім керівником компанії Ariston Proballet Sanremo, було отримано його принципову згоду на реалізацію цього балету у Львові. Постановник приїде до нашого театру і підготує прем’єру на кінець 2018 р.
На зустрічі з італійським театральним критиком Сesare Nissirio було домовлено про написання рецензій на спектакль. Цей промоутер культури, письменник і журналіст давно співпрацює з італійськими та французькими мас-медіа, написав багато статей про музичний театр, є автором кількох мистецьких каталогів. За його словами, приїзд до Львова буде для нього відкриттям і безсумнівним приводом для натхнення написати рецензію до кількох зарубіжних видань. 
На переговорах із директором Teatro del”Opera di Roma, яким є Carlo Fuores, обговорювалися варіанти співпраці між оперним театром Рима і Львова, зокрема, про виступ балетної трупи нашого театру в Італії. Сesare Nissirio узяв інтерв’ю у Василя Вовкуна про діяльність Львівської Національної Опери та майбутню співпрацю.
Отож, наших глядачів чекає нова балетна прем’єра – з італійським акцентом…
Vasyl Vovkun Stepan Stasyuk