Music salon

String Fairy Tale

концерт
String Fairy Tale
концерт
60 Minutes.

Program

Efrem Podgaits – “String Fairy Tale”

Piotr Chaikovsky – “Children’s album”

 

Baroque chor of Lviv National Musik Academie named M.Lysenko

Conduktor – Oleksandr Brussilovskyi

Libretto
About show

Program

Efrem Podgaits – “String Fairy Tale”

Piotr Chaikovsky – “Children’s album”

 

Baroque chor of Lviv National Musik Academie named M.Lysenko

Conduktor – Oleksandr Brussilovskyi (France)

 

ОЛЕКСАНДР БРУСІЛОВСЬКИЙ 

Скрипаль, диригент

 Навчався у Московській консерваторії в класах Ю. Янкелевича, М. Глєзарової та Ф. Андрієвського. Завоював найвищі нагороди на декількох міжнародних конкурсах, включаючи 1-шу премію Міжнародного конкурсу в Празі, Гран-прі і спеціальний приз ім. Альберта Русселя на конкурсі ім. Жака Тібо, він продовжив навчання в аспірантурі у Московській консерваторії під керівництвом Л. Когана.

У 1985 році Олександр Брусіловський покинув СРСР і переґхав до Франції, ведучи активну концертну діяльність і педагогічну роботу. Тут здійснилася його мрія, щоб мати свій ансамбль: в 1993 році Олександр Брусіловський заснував ансамбль “RICERCATA DE PARIS”. В 2000 році його запрошують на посаду головного диригента Ансамблю Дель Арте (Нойбург, Німеччина).

Олександру Брусіловському довелося грати у самих престижних залах світу (Карнегі Холл у Нью-Йорку, в концертному залі Плеєль і Театрі Шанз Елізе в Парижі, Великому залі Московської консерваторії, Центрі мистецтв Південного берегу Темзи в Лондоні) разом з такими славетними артистами, як Ієгуді Мєнухін, Неємі Ярві, Еммануель Крівін, Моріс Андре, Поль Мейєр, Марієль Нордманн, Франсуа Сальк, Міша Майський, Гаррі Гофман, Жан-Жак Канторов, Сурен Багратуні, Патрік Галлуа, Чжу Ксіао-Мей, Натаніель Розен, Франсуа Поллє, Наталія Гутман, Борис Березовський, квартети The Lindsays і Fine Arts…

Соліст з міжнародною репутацією, професор Версальської консерваторії, Брусіловський дає майстер-класи в Блумінгтоні (Університет Індіани), Бостоні, Москві, Монреальському Університеті, Академії Шнітке в Гамбурзі (Німеччина)…, приймає участь у фестивалях La Chaise Dieu, Les Arcs, Prades і літніх Академіях в Ніцці, в Південній Кореї, в Женеві і Нью-Йорку…

Артистичний директор Міжнародної музичної Академії “Masters au Château de Crémault” (Франція), а також фестивалю камерної музики “Мост Александра ІІІ” (фестиваль французької музики в Москві і у Львові, а також російської музики в Парижі), музикант є артистичним директором фірми звукозапису “Suoni e Colori” (“Звуки і фарби”). В 2009 році Олександр Брусіловський заснував в Омську міжнародний конкурс скрипалів ім. Юрія Янкелевича.

Скрипаль, диригент, професор Версальської консерваторії Олександр Брусіловський (* 1953) навчався в Московській консерваторії у Юрія Янкелевича та Леоніда Когана. Він виграв головні призи на кількох міжнародних конкурсах, зокрема Гран-прі на Міжнародному конкурсі у Празі (1969 р) та Гран-прі та Спеціальний Приз Альберта Русселя на Міжнародному конкурсі ім. Жака Тібо в Парижі(1975 р).

У 1985 році після того, як йому було заборонено виступати за кордоном з політичних мотивів, Брусиловський зумів виїхати з СРСР до Франції, де успішно поєднує концертну та педагогічну діяльність, створює свій оркестр” Ricercata de Paris.”

Олександр Брусіловський виступає в найпрестижніших концертних залах та співпрацює з відомими музикантами. Він також бере участь у численних міжнародних музичних фестивалях та літніх академіях.

Його запрошують, щоб давати майстер-класи по всьому світу. Він є артистичним директором фестивалів камерної музики ” Les MusiCimes” в Куршевелє (Франція), “Masters au Château de Crémault” а також фестивалю французької музики «Міст Олександра III».. Він також є артистичним директором фірми звукозапису марки “Suoni e Colori.” .У 2009 році Олександр Брусиловський став засновником та президентом журі на міжнародному конкурсі скрипалів ім. Юрія Янкелевича в Омську (Росія).

“Унікальний скрипаль, визнаний сучасниками… вишуканий і чуттєвий соліст”

Michel le Naour, Le Monde de la Musique

“Блискучий соліст із глибоким розумінням емоційності скрипкового виконання. Його звук вирізняється милозвучністю і яскравістю експресії..”

Neuburger Rundschau

“Саша Брусиловський – колега, який найбільш захоплює, відмінний музикант і скрипаль…”

Ієгуді Менухін

“Це не моя мрія завоювати світ. Я хочу знайти свою аудиторію, яка приходить і слухає, тому що вона цінує музику.”

Олександр Брусіловський

_MG_0769
_MG_0767
_MG_0911
_MG_0764
Upcoming events
print*The theater reserves the right to replace performers
11 September 2017
print*The theater reserves the right to replace performers