Music salon

Vox Ukraine

concert
Vox Ukraine
concert
60 Minutes.

“Vox” is translated from Latin as “the voice”.  The series of concerts Vox Ukraine aims to open the chamber music of Ukrainian composers of XX and XXI centuries to the audience. The concert program includes not only works of the Ukrainian academicism titans : Borys Lyatoshynsky, Myroslav Skoryk, Valentyn Silvestrov, Oleksandr Kozarenko, but also works of young Lviv composers Denys Lytvynenko and Petro Titiaev.

String Quartet Phoenix:

Mykola Haviuk, violin

Petro Titiaev, violin

Vadym Pedorych, viola

Denys Lytvynenko, cello

Music by B.Lyatoshynskyy,  M. Skoryk, V. Silvestrov, O.Kozarenko, D.Lytvynenko and P. Titiaev.

Libretto
About show

Струнний Квартет Львівської Національної Філармонії ім. М. Скорика, також відомий як «ФЕНІКС» ( Phoenix String Quartet )  – це чоловічий камерно-інструментальний ансамбль, який займає одне з провідних місць у сучасному мистецькому житті України.  Квартет був створений у 2008 році  у Львові зусиллями талановитих та енергійних музикантів.

Склад: 

Микола Гав’юк  – скрипка

Петро Тітяєв  – скрипка

Вадим Педорич  – альт

Денис Литвиненко  – віолончель        

     За час існування, колектив досяг величезних творчих успіхів, проявивши високий професіоналізм та яскраву ансамблеву самобутність, що сприяло незмінному успіху у публіки. Репертуар колективу відрізняється багатством та різноманітністю. Він охоплює широкий спектр світової класики, а також найкращі взірці сучасної музики. Також квартет активно популяризує відому вітчизняну  академічну, фолькову та раніше втрачену і несправедливо забуту українську музику.

Квартет «Фенікс» часто долучається до різноманітних мультикультурних проєктів, благодійних заходів  та інтернаціональних фестивалів (США, Японія, Швейцарія, Польща, Німеччина, Італія, Естонія та ін.).  Біографія квартету пронизана невтомним пошуком нових творчих шляхів, форм та рішень, які б змогли розширити репертуарні та виконавські можливості камерного ансамблю.  

Upcoming events
print*The theater reserves the right to replace performers
11 September 2017
print*The theater reserves the right to replace performers