orchestra artists
Education, work activities and repertoire parties

 І  СКРИПКИ

концертмейстер оркестру –  Андрій Чайковський

заст.концертмейстера  – Войтинський Юрій

  • Бовтюх Оксана
  • Волошин Соломія
  • Дадукевич Олена
  • Дубенська Ольга
  • Кудринецька Оксана
  • Мандзюк Романа
  • Михайлецька Наталія
  • Наконечна Наталія
  • Нестер Андрій
  • Новосад Наталія
  • Побережнюк Світлана
  • Семчишин Віктор
  • Семчишин Марта

ІІ СКРИПКИ

концертмейстер групи  – Смовж Уляна

заст.концертмейстера  – Конєва-Шукайло Тетяна

  • Бабська Уляна
  • Дутчак Ольга
  • Ковалишин Роман
  • Ленько Мар’яна
  • Малкуш Лідія
  • Олійник Ірина
  • Наконечна Дзвенислава
  • Хаврона Юлія
  • Царинська Ярина

АЛЬТИ

концертмейстер групи – Гетьман Ірина

заст.концертмейстера – Стрипко Олеся

  • Гуцул Ольга
  • Мегеден Володимир
  • Романів Любов
  • Серемуля Зіновій
  • Щеглюк Ольга

ВІОЛОНЧЕЛІ

концертмейстер групи  – Станішевська Ірина

заст.концертмейстера – Андрій Теленко

  • Бойчук Ольга
  • Килик Ірина
  • Стасишин Ірина
  • Ткачук Ольга
  • Турканик Юрій
  • Шутко Павло

КОНТРАБАСИ

концертмейстер групи – Павловський Дмитро

заст.концертмейстера –  Новосад Вячеслав

  • Бараній Михайло
  • Знак Назар
  • Яцишин Тарас

 АРФИ

концертмейстер групи – Белегай Ірина

  • Коноваленко Наталія

ФЛЕЙТИ

концертмейстер групи – Лев Наталія

заст.концертмейстера – Гуран Юрій

  • Липецький Іван
  • Луценко Сергій
  • Сосновський Михайло

ГОБОЇ

концертмейстер групи,заслужений артист України – Кулиняк Іван

заст.концертмейстера – Костинюк Василь

  • Гриньов Денис
  • Лесюк Іван (англійський ріжок)
  • Марчук Євген (англійський ріжок)

КЛАРНЕТИ

концертмейстер групи  – Гречух Микола

заст.концертмейстера  – Хижий Назар

  • Бей Ігор
  • Вавренюк Олександр
  • Максимів Віра
  • Чепелюк Григорій

ФАГОТИ

концертмейстер групи – Пиріжок Андрій

заст.концертмейстера – Лесюк Михайло

  • Дяковський Павло (контр-фагот)
  • Ткачук Андрій

ВАЛТОРНИ

концертмейстер групи – Казидуб Олег

заст.концертмейстера – Яворський Тарас

  • Годісь Микола
  • Гребень Юрій
  • Гресько Ігор
  • Пронюк Юрій
  • Радзілевич Сергій

ТРУБИ

концертмейстер групи – Стасишин Богдан

заст.концертмейстера – Варянка Іван

  • Гаврилюк Ігор
  • Захарченко Олександр
  • Наконечний Андрій
  • Порада Ігор

ТРОМБОНИ

концертмейстер групи  – Кравець Любомир

заст.концертмейстера  – Кушнір Тарас

  • Лев Ігор
  • Стасів Ярослав
  • Цуз Володимир

 ТУБИ

концертмейстер групи – Лущ Ігор

  • Коцерблюк Валерій

УДАРНІ  ІНСТРУМЕНТИ

концертмейстер групи –  Гетьман Андрій

заст.концертмейстера  – Олійник Дмитро

  • Кравчук Назар
  • Олійник Тарас (дрібні інструменти)
  • Пакош Олексій
  • Федик Олег (дрібні інструменти)

Orchestra
Ivan Cherednichenko
Head of the Musical Department
Mykhailo Dutchak
Chief conductor
Yuriy Berveckyy
conductor
Iryna Stasyshyn
Сonductor
Volodymyr Tsuz
Orchestra Inspector