(UA) Вітаємо ЮВІЛЯРА – генерального директора-художнього керівника театру Василя ВОВКУНА!

15.06.2017 - 23:26

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

День народження – робоче свято

Сьогодні, 16 червня – уродини народного артиста України Василя  Вовкуна. Життя багате, життя щедре.  Навіть при поважному ювілеєві воно може дарувати людині щось радісне й цілком  нове, чого не було ніколи.

Вперше відзначає Василь Володимирович свій день народження на посаді генерального директора – художнього керівника Великого театру, який нині називається Львівською Національною Оперою; вперше приїдуть  на  вистави з його креативною режисурою найрідніші глядачі: мама, дружина, син із невісткою і внук, який продовжить рід Вовкунів – людей працьовитих, порядних, відданих своїй землі, заповзятих, творчих; вперше  співатимуть саме для нього і  його високих гостей із Києва, Одеси, Харкова, Дніпра й рідного села Мацошина, що на Львівщині,  провідні солісти оперних театрів України в концерті «Моє сонце».

Саме в цей день подарує Театрові портрет Соломії Крушельницької і відкриє свою виставку в дзеркальній залі Театру народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, професор Любомир Медвідь.

А ювіляр Василь  Вовкун, професор двох вищих навчальних закладів, автор новел і наукових праць, у контексті своїх Ювілейних екзистенцій працюватиме: за столом у  кабінеті, за кулісами, на  сцені, під сценою,  в залі – скрізь, де потрібне око господаря. Він має бути певним: кожен, хто прибуде в цей день до Театру, має отримати естетичне задоволення. Зрештою, в усі дні. Бо Театр – це свято. І щасливий той, хто вміє його дарувати людям.

Із днем народження, Василю Володимировичу! Многих, благих, здорових, творчих, натхненних  літ!

Avtor-Volody-my-r-Py-ly-pyuk-21