(UA) “Балет-Фест Юніор” – балетне свято для юних

20.04.2017 - 17:52

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

2017-балет фест юніор фин

3 травня о 18-ій годині у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбудеться гала-концерт переможців ІІ Міжнародного юнацького конкурсу  виконавців та хореографів. Він має коротеньку передісторію.

У 2015 р. у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбувся І всеукраїнський конкурс хореографів. У 2016 р. він переріс у міжнародний і доповнився молодіжним – Балет-Фест Юніор, який  цьогоріч   проходитиме вдруге.

Організатори конкурсу – Театр та громадська організація  «Арт-гільдія балету» (голова – Микола Санжеревський). Міжнародне журі  з 11-и осіб, яке  очолює Діно Карано (Італія), – це авторитетні фахівці у сфері балету:

Сергій Бондур, народний артист України(Київ),

Еліас Ґарсія Херрера (Іспанія),

Андрій Літвінов, заслужений артист Молдови (Кишинів),

Фенісія Соня Віллані (Швейцарія – Італія) та ін.

120 учасників відбіркового туру  будуть змагатися між собою 1-ого  і 2-ого травня. До речі, у фінальний день конкурсу, який проходитиме на сцені Театру, можна буде потрапити, придбавши квиток у касі (40-150 грн.). А 3-ого  травня  будемо насолоджуватися юними талантами у яскравому гала-концерті (50-300 грн.).