XVII Solomiia Krushelnytska International Opera Festival

News

Be first to know about events in out Opera

“Любовний напій” – із дебютами

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

   Коли заглянеш в афішу, а там – опера “Любовний напій”, то відразу зрадієш: веселий добрий сюжет, дотепна логічна режисура (Галина Воловецька), стильні декорації (Тадей  Риндзак), вишукані костюми (Оксана Зінченко), запальна італійська тарантелла (Ігор Храмов)  – при чудовій музиці.  А згадаєш, що писав її (і для неї) закоханий у свою молоду дружину  ніжний і темпераментний Гаетано Доніцетті, задоволення помножується: були й не переводяться правильні чоловіки!
  Комічна опера”Любовний напій” вперше побачила світ у травні 1832 р. й оповіла історійку про бідного хлопця Неморіно, закоханого в багачку Адіну. Вона, звісно, не звертає на нього уваги, надаючи перевагу бравому сержантові, навіть збирається виходити за нього заміж. І раптом змінює хід подій. Чому?
   Відповідь отримаємо на спектаклі 17 березня о 18-ій годині. Хто вже мав щастя насолоджуватися цією оперою, запрошуємо ще раз. Тому що будуть  нові виконавці. Дебютанти (в цій виставі) –  Олег Садецький (Неморіно), Дмитро Кальмучин (Белькоре), Мар’яна Мазур (Джанетта). Партію Адіни виконає  Наталія Курильців,  Дулькамари – Ігор Міхневич.

  Цих молодих талановитих співаків знаємо з інших спектаклів. Зокрема, Олегові Садецькому аплодували – в “Ріґолетто”Д.Верді (Герцог), в  “Севільському цирульнику” Д.Россіні (Альмавіва), в “Попелюшці” А.Спадавеккіа (Принц) та ін. Ще студентом прийшов до театру Дмитро Кальмучин і яскраво проявив себе в операх “Дон Жуан” та “Весілля Фіґаро”В.-А.Моцарта (дон Жуан, Альмавіва). Мар’яна Мазур – чудова Оксана в  “Запорожці за Дунаєм” С.Гулака-Артемовського. Бажаємо їм успіху і в цих дебютах!
   Нагадаємо, що в постановці “Любовного напою” Г.Доніцетті з хорами працювали головний хормейстер Василь Коваль і хормейстер Ірина Коваль та диригент Ірина Стасишин, яку цього вечора побачимо за пультом перед симфонічним оркестром.

Фото-звіт з вистави Фото – Руслан Литвин