News

Be first to know about events in out Opera

Концертна програма до Дня захисника України “Я підтримую крила”

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Концертна програма до Дня захисника України “Я підтримую крила” за участю джаз-бенду Оркестру військово-повітряних сил США в Європі та Камерного оркестру Львівської Національної Опери”.

14 жовтня 2018 року о 18:00 у Львівській Національній Опері виступить знаменитий джаз-бенд Оркестру військово-повітряних сил США в Європі. З моменту створення оркестр дав більше 20 тисяч концертів по всьому світу. Цих музикантів називають музичними послами. Україна вже аплодувала їх майстерності. У Львові вони виступлять вперше.

 У їх репертуарі – світові музичні шедеври: увертюри, марші та уривки з мюзиклів, джазові та блюзові композиції, а також музика з популярних фільмів. Крім віртуозної гри на духових інструментах, музиканти продемонструють і військову виправку.

В концерті прозвучать твори Глена Мілллера та обробки українських стрілецьких і повстанських пісень

   Разом з американськими колегами виступить Камерний оркестр Львівської Національної Опери. Не є він окремою одиницею в штатному розписі, а креатурою артистів симфонічного оркестру – творчих людей, що добровільно, з бажання потреби душі й професійного зростання вирішили музикувати ще й в іншому складі.

  Автор ідеї – диригент Театру  Ірина Стасишин. «Задум виник давно, – каже  Ірина Іванівна. – Я розмовляла з багатьма артистами нашого симфонічного оркестру. І вони підтримували мою думку, що добре було б пробувати себе в новому виді музикування – камерному; щоби  проявити себе більш тонко; щоби з’являлися серед нас нові солісти. Мене дуже активно підтримав концертмейстер нашого симфонічного оркестру Андрій Чайковський. Він подав багато ідей. Тепер ми обговорюємо майбутній репертуар, що буде складатися з творів різних епох і стилів. І, звичайно, з творів українських композиторів.