Дивовижна казка «Лускунчик» на сцені Чернівецького музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської 

24 лютого 2020 року  балетна трупа Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької представляє на сцені Чернівецького музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської балет «Лускунчик» на музику Петра Чайковського, що створений за мотивами улюбленої казки кількох поколінь «Лускунчик і мишачий король» Ернста Гофмана.

«Лускунчик» – яскрава історія, розказана мовою класичного балету, підкорює серця глядачів будь-якого віку. Дія балету розгортається у різдвяну ніч. Маленька дівчинка, Марі, отримує в подарунок Лускунчика. Це стає початком її подорожі в чарівний світ, де їй належить зустрітися з прекрасним принцом і допомогти йому перемогти ворогів.

Артисти балету Львівської Національної Опери презентують цю чудову добру історію про перемогу світла й любові. Емоційний і барвистий сюжет знаходить вираз в гармонійній єдності танцю і музики: тут і ляльки, і королева мишей, і принц Лускунчик, і безліч атрибутів чарівного світу.

У головних партіях виступлять: Дарія Ємельянцева (Марі), Андрій Михаліха (Принц), Богдан Ключник (Дроссельмейєр), Юлія Єрмоленко (Королева мишей), Сергій Ломовицький (Лускунчик).