Друком вийшла книга про солістів Львівської опери Тамару Дідик і Олександра Врабеля

Друком вийшла книга про зіркове подружжя багатолітніх солістів Львівської національної опери, народних артистів України та відомих педагогів Тамару Дідик і Олександра Врабеля. 

Презентація відбулася 10 вересня у Меморіальному музеї Станіслава Людкевича. До книги увійшли творчий доробок та спогади Тамари Дідик, численні архівні фотографії та документи, враження родини та друзів, що вподовж кількох років для видання упорядкували сама співачка, а також її племінниця Оксана Павлусь (на фото).

На презентацію книги завітала сама Тамара Дідик, її родина, учні та друзі, серед яких – диригент Львівської опери, народний артист України Юрій Луців (на фото). Презентацію вела старший науковий співробітник музею Олександра Кирик. Виступи учнів подружжя, а тепер – відомих солістів різних театрів та колективів України, стали музичною окрасою вечора.

На згадку співробітники музею подарували для архіву Львівської національної опери книгу, а також диски із записами у виконанні Олександра Врабеля і Тамари Дідик.