«Дон Кіхот» Л.Мінкуса в Teatro Lirico Giuseppe Verdi (м.Трієст, Італія) у виконанні балетної трупи Львівської Національної Опери

Захоплюючий сюжет за романом Сервантеса і палка музика Мінкуса, запальні танці з національним іспанським колоритом і найскладніші класичні па у виконанні головних героїв, вражаючі пишні декорації і розкішні костюми справили незабутні враження на італійського глядача, які 17 грудня 2019 року перебували на балеті «Дон Кіхот» Л.Мінкуса у Teatro Lirico Giuseppe Verdi (м.Трієст, Італія) у виконанні балетної трупи Львівської Національної Опери.
Це було свято танцю, яке створили всі артисти і, звичайно, наші молоді талановиті солісти, які виконали головні партії у цьому балеті – дипломант міжнародного конкурсу Ярина Котис (Кітрі) та лауреат міжн. конкурсів, володар численних Гран-прі Олександр Омельченко (Бізіль).
Вітаємо їх із цим прекрасним виступом!

Балет у виконанні артистів балету Львівської Національної Опери – це третє представлення цього балету на сцені оперного театру Teatro Lirico Giuseppe Verdi у м.Трієст. А перед тим балет “Дон Кіхот” був запропонований публіці лише двічі: у 1961 році – фестивальним балетом Лондона і в 2001 році – балетом Великого театру. Уявіть собі!