До уваги представників ЗМІ та театральних критиків/ Пресконференція з нагоди відкриття щорічного міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії»

Запрошуємо на пресконференцію з нагоди відкриття щорічного міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» (Театральний фестиваль “Мельпомена Таврії”)
10 червня о 13:00, Дзеркальна зала Львівської національної опери.

Серед учасників – представники Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агенства України з питань мистецтв та мистецької освіти, очільники Львівщини та Херсонщини, представники депутатського корпусу Херсонщини, представники творчої спільноти Львова.

Модератор конференції – президент фестивалю, народний артист України Олександр Книга.

Традиційно фестиваль із 23-річною історією відбувається у Херсоні, однак цьогоріч українська культура зіштовхується з новими викликами. Фестиваль змінює формат – театри-учасники не привезуть вистави до Херсона, а показуватимуть їх на своїх майданчиках. Вистави окремих театрів, які не зможуть здійснити показ вживу, будуть опубліковані на офіційному YouTube-каналі за посиланням:
https://www.youtube.com/channel/UCRE8UykWUTsFr1ujZbOFAdQ

Географія фестивалю вражає, адже у ньому задіяно 57 театрів із 34 міст та 11 країн світу: Україна, Португалія, Чехія, Польща, Туреччина, Грузія, Німеччина, Румунія, Франція та вперше – Японія і США!

На фестивалі працюватиме освітня платформа, у межах якої відбуватимуться онлайн-лекції та майстер-класи, покази фільмів, діятиме літературна сцена.
Спеціальними гостями стануть внутрішньо переміщені особи, які вимушено покинули свої домівки.

Відкриватимуть фестиваль на сцені Дзеркальної зали Львівської національної опери театралізованим дійством «МИ» за поезією А. Матвійчука вже 11 червня о 15:00.