Дарунок Музично-меморіальному музею Соломії Крушельницької у Львові від генерального директора-художнього керівника театру Василя Вовкуна

Десятки художників та колекціонерів мистецтва вже підтримали ініціативу #ДарунокдляСоломії, подарувавши свої роботи для аукціону, кошти з якого будуть спрямовані на реставрацію помешкання Соломії Крушельницької, де нині розташований музей.
 
Сьогодні свій подарунок музеєві передав генеральний директор-художній керівник Львівської національної опери Василь Вовкун. Це полотно «Поташнянський пейзаж» (2008) сучасного українського художника Володимира Гарбуза. Живописні та графічні роботи митця представлені в експозиціях багатьох українських і зарубіжних музеїв (Австралія, Канада, Польща, Словаччина), а також у приватних зібраннях. Його почерк вирізняє імпесіоністична техніка і разом з тим, особлива яскрава колористика.
 
 
Нагадаємо, що Львівська національна опера та Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові на початку літа у Дзеркальній залі театру проведуть аукціон з продажу мистецьких робіт, а виручені кошти будуть спрямовані відновлення розписів стель та стін помешкання славетної української співачки.
Це буде першою подією – підготовкою до святкування 150-річчя славетної української співачки Соломії Крушельницької у 2022 році. Її помешкання, а нині – музей, потребує мати належний стан та чудовий вигляд для прийому делегацій зі всього світу.
 
Ексклюзивним партнером аукціону стане West Ukrainian Business Club
Фото – Руслан Литвин