Трістан Добровний

З жовтня 2016 року працює у нашому театрі

Партії виконані у театрі:

Принц Зігфрід – “Лебедине озеро” П.Чайковського

Принц – “Лускунчик” П.Чайковського

Па де труа – “Лебедине озеро” П.Чайковського

Па де скляв – “Корсар” А.Адана

Юнак –  “Ближче, ніж кохання” (модерн-балет на класичну музику)

Дует – опера “Сільська честь” П. Масканьї

Танець – опера “Кармен” Ж. Бізе

Воїн – “Есмеральда” Ц.Пуньї

Троянда – “Видіння троянди” К.-М.Вебера

Франц – “Коппелія” Л.Деліба

 

 

Прем’єр балету – «Королівський Балет Вінніпегу» (Royal Winnipeg Ballet Company) Вінніпег, Манітоба 2008 – 2015 рр.
Партії:
Принц Альберт; Pas de Six в балеті “Жізель”. Постановка: Пітер Райт (Peter Wright) (перша постановка), відновив хореографію Десмонд Келі (Desmond Kelly), березень 2012 – 2015 рр.;

Принц Альберт в балеті “Жізель”. Постановка: Н. Долгушин, 2016 р.

Принц,  Соло в вальсі в балеті “Лускунчик”. Постановка: Ніна Менон (Nina Menon) і Галина Йорданова (Galina Yordanova), грудень 2008 – 2015 рр.

Принц Зігфрід, Pas de trois в балеті “Лебедине oзеро”. Постановка: Галина Йорданова (Galina Yordanova), березень 2010 р.

Рожеве адажіо, Кіт у чоботях  в балеті “Спляча красуня”. Постановка: Анна-Марія Холмс (Anna-Marie Holmes), березень 2013 р.

Меркуціо, Паріс, Бенволіо в балеті “Ромео і Джульєтта”. Хореографія: Руді ван Дантзіг (Rudi van Dantzig), 2014 р.

Соліст в  “Карміні Бурана” (Carmina Burana). Хореографія: Маурісіо Вайнрот (Mauricio Wainrot), травень 2013 р.

Метью в балеті “Мулен Руж”. Хореографія: Йорден Моріс (Jorden Morris), 2009 – 2015 рр.

“Чотири сезони”  Хореографія: Джеймс Куделка (James Kudelka), 2014 р.

Свенгалі в балеті “Свенгалі”(Svengali). Хореографія: Марк Годен (Mark Godden), жовтень 2011 р.

Kурді (Curdie) в балеті “Принцеса і Гоблін” (The Princess and The Goblin). Хореографія: Твайла Тарп (Twyla Tharp), Жовтень 2012 р.

Боб (Bob) в балеті “Історія Попелюшки” (A Cinderella Story). Хореографія: Вал Каніпаролі (Val Caniparoli), 2015 р.

Гордон (Gordon) в балеті “Гоінг хом стар” – “Встановлення істини і примирення’ (Going Home Star – Truth and Reconciliation. Хореографія: Марк Годен (Mark Godden), 2015 р.

Капітан Гак (Captain Hook) в балеті “Пітер Пен”(Peter Pan). Хореографія: Йорден Моріс (Jorden Morris), вересень 2015 р.

Людина Топотун (Stomper Man) в балеті “В кімнаті що зверху” (In The Upper Room). Хореографія: Твайла Тарп (Twyla Tharp), травень 2011 р.

Людина Галаада (Gilead Men) в балеті “Розповідь покоївки” (The Handmaid’s Tale). Хореографія: Лілія Йорк (Lila York), жовтень 2013 р.

Твідл Ді (Tweedle Dee),Гусениця (Caterpillar) в балеті “Країна чудес” (Wonderland). Хореографія: Шон Хаунсел (Shawn Hounsell), березень 2011 р.

Як зверху так і знизу (As Above, So Below). Хореографія: Марк Годен (Mark Godden), травень 2009 р.

Хікарізато (Hikarizatto). Хореографія: Іцік Галілі (Itzik Galili), травень 2009 р.

Сьома симфонія (Seventh Symphony). Хореографія: Тоер Ван Шайк (Toer Van Schayk), жовтень 2008 р.

Запрошенний артист в якості провідного соліста в компанії: Ред Кроунед Крайн (The Red Crowned Crane), а також в компанію Вуші Стейт Сонг енд Денс Театр (Wuxi State Song and Dance Theater)
Репертуар включає в себе: Люмінус (Luminous); В тандемі (In Tandem); Кванц бай Кванц (Quantz by Quanz); Вбивство затівається (Murder Afoot); Поп, бабл енд фіз (Pop, Bubble and Fizz).

НАВЧАННЯ
▪ Професійна танцювальна програма в Банфі (Banff Professional Dance Program), Ліндсей Фішер (Lindsay Fischer), Художній керівник, 2008 р.
▪ Школа Королівського Балету Вінніпегу (Royal Winnipeg Ballet School), Арлен Мінхорст (Arlene Minkhorst), Художній керівник, 2002 – 2008 рр.

НАГОРОДИ

■ 2008 р. Одержувач нагороди Рамона Джона Гнатишина (The Ramon John Hnatyshyn Award – RJHF), Грант розвитку артистів з класичного танцю (Developing Artist Grant for Classical Ballet)
■ 2007-2008 рр. Одержувач премії Принца Едварда (Prince Edward Award), Листопад 2007 р.
■ 2007-2008 рр. Одержувач Стипендія вікового мистецтва прем’єра (Premier’s Centennial Arts Scholarship), Вересень 2007 р.