Бенефіс заслуженої артистки України Анастасії Ісупової в партії Кармен в балеті “Кармен-сюїта”

8 листопада о 18:00 запрошуємо на Бенефіс провідної солістки балету, заслуженої артистки України Анастасії Ісупової. 
На глядачів чекає яскрава, захоплююча і, водночас, трагічна історія кохання в балеті «Кармен-сюїта» Ж.Бізе-Р.Щедріна. В головній партії Кармен – Анастасія Ісупова.
 Запрошуємо! Квитки можна придбати у касі та на сайті театру за посиланням: ➡️ https://bit.ly/2I47r8W
 
Анастасія Ісупова, донька відомого танцівника і балетмейстера Германа Ісупова, розпочала свій сценічний шлях у 1992 році у балетній трупі Львівського академічного театру опери та балету.
У 1997-2001 році працювала в Державному театрі опери та балету в м. Брно (Чехія). В 2001 році повернулась до театру Львова.
З 2008 року Анастасія Ісупова – провідна солістка балету Львівської національної опери. В репертуар танцівниці входять різні партії, як і класичні, так і сучасні. Академізм її танцю поєднується з поетичністю, внутрішньою експресією, глибоким проникненням у створюваний образ.
Створила яскраві образи у балетах: Лілея («Лілея» К.Данькевича ), Джульєтта («Ромео і Джульєтта» С.Прокоф’єв), Кітрі, Вулична танцівниця, Володарка дріад («Дон Кіхот» Л.Мінкуса), Гамзатті («Баядерка» Л.Мінкуса), Цариця ночі («Есмеральда» Ц.Пуньї), Мірта («Жізель» А.Адана), Марі, Королева мишей («Лускунчик» П.Чайковського), Ліза («Даремна обережність» П.Гертеля), Ева, Чортиця («Створення світу» А.Петрова), Кармен («Кармен-сюїта» Ж.Бізе-Р.Щедріна), Соломія, Нуся («Повернення Баттерфляй» Дж.Пуччіні – М.Скорика), Зобеїда («Шехеразада» М.Римського-Корсакова), Гертруда («Гамлет» на муз. П.Чайковського) та ін. На сцені театру поставила балет «Шехеразада» на музику М.Римського-Корсакова.