31 Серпня 18:00

Vivat оперета!

Концертна програма

концерт

І відділення

1. Й. Штраус. Вальс «Весняні голоси»

Олена Мицько, Микола Санжаревський, Вікторія Ткач, Сергій Качура та артисти балету

2. Й. Штраус.  Тост Орловського з оперети «Летюча миша»

лауреат міжнародного конкурсу Тетяна Вахновська, дипломант міжнародного конкурсу  Марфа Шумкова,

лауреат всеукраїнських конкурсів Петро Радейко, лауреат міжнародних конкурсів Микола Корнутяк

3. Й. Штраус.  Куплети Аделі з оперети «Летюча миша»

лауреат міжнародних конкурсів Анастасія  Корнутяк, Наталія Курильців

4. Й. Штраус.  «Бандитський галоп»

Солістка Анастасія Гнатишин, Євгенія Коршунова та артисти балету

5. І. Кальман.   Арія Містера Ікс із оперети «Принцеса цирку»

лауреат міжнародного конкурсу Віталій Загорбенський,

лауреат міжнародного конкурсу Юрій Шевчук

та артист балету Володимир Судомляк

6. Ф. Лоу.  Пісенька Елізи з мюзиклу «Моя чарівна леді»

заслужена артистка України Яна Войтюк,

лауреат міжнародного конкурсу Вероніка Коломіщева

7. І. Кальман.   Дует Сільви та Едвіна з оперети «Сільва»

заслужена артистка України Любов Качала,

лауреат міжнародного конкурсу Юлія Лисенко,

лауреат міжнародних конкурсів  Людмила Осташ,

заслужений артист України Олег Лихач,

лауреат всеукраїнських конкурсів Петро Радейко

8. Ф. Легар.  Романс

солісти балету   Олена Мицько, Юлія Рома,

Микола Санжаревський,  Андрій Михаліха

солісти опери

лауреат міжнародного конкурсу Вероніка Коломіщева,

лауреат міжнародного конкурсу Юлія Лисенко,

лауреат міжнародних конкурсів  Людмила Осташ,

лауреат міжнародного конкурсу Олег Лановий,

заслужений артист України Олег Лихач,

лауреат всеукраїнського конкурсу Василь Садовський

9. І. Кальман.   Дует Стасі та Боні з оперети «Сільва»

заслужена артистка України Яна Войтюк,

лауреат  міжнародного конкурсу Вероніка Коломіщева,

лауреат міжнародного конкурсу Віталій Загорбенський,

лауреат міжнародного конкурсу Олег Лановий

 10.  Й. Штраус.   Полька «Трік-трак»

артисти балету

ІІ відділення

1. Й. Штраус.  Вальс «Казки віденського лісу»

лауреат міжнародних конкурсів Анастасія Корнутяк, Наталія Курильців

2. Ф. Лоу. Серенада Фредді з мюзиклу «Моя чарівна леді»

лауреат всеукраїнських конкурсів Петро Радейко,

лауреат міжнародних конкурсів  Микола Корнутяк

3. Ф. Легар.   Дует Ганни і Данила з оперети «Весела вдова»

заслужена артистка України Любов Качала,

лауреат міжнародного конкурсу Юлія Лисенко,

лауреат міжнародних конкурсів Людмила Осташ,

заслужений артист України Олег Лихач,

лауреат всеукраїнських конкурсів Петро Радейко

4. Ж. Оффенбах.   Арія Періколи з оперети «Перікола»

лауреат міжнародного конкурсу Тетяна Вахновська,

дипломант міжнародного конкурсу Марфа Шумкова

5. Ф.Легар. Арія принца з оперети «Країна посмішок»

лауреат міжнародного конкурсу Роман Трохимук

лауреат всеукраїнського конкурсу Василь Садовський

6.В. Юменс. «Румба-каріока»

Анастасія Гнатишин, Євгенія Коршунова,

Мирослав Мельник, Володимир Судомляк

7. Ф. Легар.   Арія Джудітти з оперети «Джудітта»

заслужена артистка України Любов Качала,

лауреат міжнародного конкурсу Юлія Лисенко,

лауреат міжнародних конкурсів   Людмила Осташ

8. І. Кальман.   Дует Сарі та Гастона «Ха-ца-ца» з оперети  «Циган-прем’єр»

заслужена артистка України Яна Войтюк,

лауреат міжнародного конкурсу Вероніка Коломіщева,

лауреат міжнародного конкурсу Віталій Загорбенський,

лауреат міжнародного конкурсу Олег Лановий

9. Ж. Оффенбах.   Кан-кан з оперети «Орфей у пеклі»

соліст Андрій Гавришків, Микола Санжаревський та артисти балету

10. І. Кальман.   Фрагмент з оперети «Фіалка Монмартру»