30 Листопада 18:00

Весела вдова

Оперета

Франц Легар

Оперета на 3 дії

Виконується українською мовою

Диригент-постановник:

Режисер-постановник:

заслужений діяч мистецтв України Галина Воловецька

Балетмейстр-постановник:

народний артист України Ігор Храмов

Художник-постановник:

народний художник України Тадей Риндзак

Художник костюмів:

заслужений художник України Оксана Зінченко

Анна Главарі:

заслужена артистка України Любов Качала

заслужена артистка України Наталія Романюк

Граф Данило:

народний артист України Олег Лихач

лауреат всеукраїнських конкурсів Петро Радейко

Барон Зетта:

Валентина:

лауреат міжнародного конкурсу Вероніка Коломіщева

Віра Колтун

лауреат міжнародного конкурсу Юлія Лисенко

Каміл де Росільйон:

Андрій Савка

лауреат всеукраїнського конкурсу Василь Садовський

Олег Садецький

Міліца:

лауреат міжнародного конкурсу Тетяна Вахновська

Світлана Разіна

Кромов:

Руслан Феранц

лауреат міжнародного конкурсу Володимир Чібісов

лауреат міжнародного конкурсу Юрій Шевчук

Ольга:

заслужена артистка України Наталія Величко

заслужена артистка України Яна Войтюк

Каскада:

лауреат міжнародного конкурсу Віталій Загорбенський

лауреат міжнародних конкурсів Микола Корнутяк

Бріош:

Юрій Гецко

лауреат міжнародного конкурсу Олег Лановий

Негош:

заслужений артист України Роман Ковальчук

Віталій Роздайгора

Дія 1

На бал у посольство країни Монтевердо в Парижі прибуває вдова Банкіра Анна Главарі, капітал якої -золотий запас цієї маленької держави. У секретній телеграмі уряд повідомляє, що, в разї її одруження з іноземцем, весь капітал перекочує за кордон і держава званкрутує. Ця конфіденційна інформація швидко розсекретилась і облетіла всі світські салони. Аристократичні пройдисвіти кинулись залицятися до Анни, щоб заволодіти її мільйонами. Справу врятування національного Багатства посол Монтевердо, Барон Зетта, доручає першому радникові – графові Данилу. Той погоджується, не підозрюючи, що Багата вдова – це та чарівна незнайомка, з якою він нещодавно зустрівся і яка   полонила   його   серце.

Дія   2

Прийом у маєтку Анни Главарі в Парижі. Для товариства, яке зібралося в її домі, найбільший інтерес становлять не дружні розмови та розваги, не пісні і танці рідної країни, а гроші. В гонитві за ними ці “патріоти” втрачають сором, совість,   зраджують   Батьківщину.

Анна і Данило в полоні почуття кохання. Переборюючи овставини та самих себе, вони вже за крок до щастя. Та раптом… Зетта застає свою дружину в альтанці з Камілом Россільйоном. Він скликає гостей, щоб, скомпрометувавши Валентину, розлучитись із нею, а тоді одружитися з Анною   і   стати   мільйонером.

Але тут із альтанки виходять Россільйон та… Анна. Рятуючи репутацію Валетини, вона привселюдно оголошує Россільйона   своїм   нареченим.   Данило   в   розпачі іде з валу.

Дія 3

Усе     посольство     Монтевердо     приходить     до     ресторану “Максим”,      де      полюбляє бувати    граф   Данило.    Його    про­сять    розшифрувати     чергову    урядову    телеграму. Незабаром   з’являються   Анна   з   Россільйоном,   який зізнається,   що   не   одружиться   з   нею.

Усі, крім Данила, наввипередки пропонують пані Главарі руку і серце. Тоді вона повідомляє всіх, що, в разі одруження, втратить усе майно. Приголомшені претенденти один за одним відмовляються від неї. А Данило, нарешті, освідчується Анні у коханні. Лише тепер розумна і весела вдова говорить правду: капітал у будь-якому разі залишиться в неї. Данило вражений. Анна задоволена, що про­вчила   пройдисвітів.   Закохані   –   щасливі.