13 Травня 19:00

М.СКОРИК в проекті “ТРИ С”

Концертна програма

УВАГА! БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ: 
Всі зібрані кошти з концерту будуть передані до Львівської дитячої лікарні «ОХМАТДИТ»

Мирослав Скорик – монолітна фігура в музичному мистецтві України. Він автор опер, балетів, популярних пісень – першого українського твісту “Не топчіть конвалій” та  блюз-танго «Намалюй мені ніч». Брав безпосередню участь у створенні культового українського фільму «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова.

Скорик – єдиний в Україні композитор, який пише знакові віолончельні концерти. За Концерт №1 він був удостоєний Державної премії України ім. Т. Шевченка в 1987 році! Через майже 30 років, саме 13 травня у Львові відбудеться світова прем`єра Другого Концерту для віолончелі з оркестром!

Друга прем`єра відбудеться в рамках Національного проекту «ТРИ “С”: Скорик – Cильвестров – Станкович», який охопив Львів та 5 ключових міст України: Київ, Дніпропетровськ, Одесу, Харків протоягом квітня-червня 2016 року.

13 травня у Львівській опері твори Мирослава Скорика звучатимуть разом із всесвітьо відомими творами композиторів ХІХ-ХХ ст., які по характеру і творчому почерку наближені до скориковських: це музика видатних французьких композиторів-імпресіоністів Клода Дебюссі та Моріса Ревеля, американського композитора Джорджа Гершвіна, який ефектно поєднав у своїй творчості високу класику та джаз. Тож, результатом поєднання цих творів в одному концерті стане наочна демонстрація нерозривного зв’язку української і світової культури та величі видатних українських митців, сучасниками яких ми є.

Академічний симфонічний оркестр:

«INSO – Львів»

Диригент:

народний артист України Хобарт ЕРЛ

Солісти:

Йожеф ЕРМІНЬ (фортепіано)

Олександр ПІРІЄВ (віолончель)

Програма:

  • М. Равель. «БОЛЕРО»  для симфонічного оркестру
  • К. Дебюссі. «ПІСЛЯПОЛУДНЕВИЙ ВІДПОЧИНОК ФАВНА» для симфонічного оркестру
  • Дж. Гершвін.  «РАПСОДІЯ В СТИЛІ БЛЮЗ» для фортепіано з оркестром
  • М. Скорик. «ТРИПТИХ» на теми з кінострічки «Тіні забутих предків»  для симфонічного оркестру
  • М. Скорик-Н. Паганіні. Вибрані каприси з твору “24 каприси” для симфонічного оркестру
  • М. Скорик. КОНЦЕРТ №2 для віолончелі з оркестром СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА,