05 Січня 12:00

Лускунчик (дитячий)

Балет

Спільний проект Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

та Дитячого театру балету Львівської державної хореографічної школи

П.Чайковський

Лібрето і хореографія С.Наєнка

ЛУСКУНЧИК

балет на 1 дію ( під фонограму)

Є в балеті кілька варіантів доброї казки про скромного і сміливого Лускунчика. Цілковито оригінальний  варіант балету на музику П. Чайковського пропонує балетмейстер, заслужений артист України С. Наєнко. Постановник кількох балетів для дорослих, він із великою любов’ю зреалізував сценічне хореографічне дійство для дітей. І що важливо – за участю юних артистів, учнів Львівської державної хореографічної школи. І тому запропонував свою версію –   органічну для юних виконавців і незвичну для глядачів. Лускунчик, Принц, Маша, сніжинки, квіти – всі школярі, з малих літ закохані в танець.

Мовою хореографії вони розповідають, що радість володіти тілом у танці набувається довго й нелегко. Однак коли ступиш на першу сходинку, повинен бути готовий переборювати труднощі все життя, щоби на мить доторкнутися до великого чуда балету.

Балет “Лускунчик” у виконанні учнів  Львівської державної хореографічної школи випромінює невимовну радість від схвильованої розповіді про мрії дитини в перечутті юності; від красивого сценічного дійства, від ненав’язливої виховання в юних сердечності, сили волі й тяги до високого мистецтва.

Діти дарують казку дітям.

лускунчик-фб