05 Січня 18:00

Летюча миша

Оперета

Оперета на  3 дії

Виконується українською мовою

Диригент-постановник:

Володимир Гарбарук

Режисер-постановник:

Анатолій Лимарєв

Художник-постановник:

народний художник України Тадей Риндзак

Художник костюмів:

заслужений художник України Оксана Зінченко

Диригент:

Ірина Стасишин

заслужений артист України Мирон Юсипович

Генріх Айзенштайн:

лауреат міжнародного конкурсу Віталій Загорбенський

народний артист України Олег Лихач

Розалінда:

заслужена артистка України Любов Качала

лауреат міжнародного конкурсу Юлія Лисенко

заслужена артистка України Наталія Романюк

Адель:

Віра Колтун

лауреат міжнародних конкурсів Анастасія Корнутяк

Наталія Курильців

лауреат міжнародного конкурсу Юлія Лисенко

Альфред:

лауреат міжнародного конкурсу Олег Лановий

Андрій Савка

Фальк, директор театру:

Юрій Гецко

заслужений артист України Роман Ковальчук

лауреат всеукраїнського конкурсу Василь Садовський

Князь Орловський:

лауреат всеукраїнських конкурсів Петро Радейко

заслужений артист України Орест Сидір

Блінд, адвокат:

лауреат міжнародного конкурсу Віталій Загорбенський

лауреат міжнародного конкурсу Юрій Шевчук

Франк, директор тюрми:

народний артист України Анатолій Липник

Степан Тарасович

Черговий у тюрмі:

Юрій Трицецький

лауреат міжнародного конкурсу Володимир Чібісов

Віталій Роздайгора

Помічник чергового:

Лісничий:

Дія 1

Покоївка комерсанта Генріха Айзенштайна, гарненька Адель, мріє про артистичне життя. Безнадійно закоханий у дружину комерсанта, Альфред просить Адель допомогти йому зустрітися з Розаліндою. На знак вдячності він дає дівчині запрошення на маскарад, який влаштовує граф Орловський.Адель і Розалінда обговорюють нову сукню господині. Входить Генріх. З обуренням він розповідає, що йому присуджено вісім діб тюрми – через лісничого, який здався Генріхові рябчиком. Директор театру Фальк співчуває своєму другові, з горя вони вирішують повеселитися на маскараді в графа Орловського.
До Розалінди, як і обіцяв, приходить Альфред. Вона не хоче його ні бачити, ні чути. Але в цей момент до кімнати заходить директор тюрми Франк, і, вважаючи Альфреда чоловіком Розалінди, заарештовує його.

Дія 2

Маскарад в домі графа Орловського. Двоє друзів упадають за жінками, які їм сподоба­лися: Генріх – за Летючою мишею, Фальк – за дамою в рожевому, не розпізнавши в них Розалінди й Адель. У пориві освідчення в коханні Генріх презентує своїй обраниці годинник – подарунок дружини.Адель із задоволенням використовує нагоду помститися директорові театру за колишню зневагу і втішається його роллю лакея.Випадково Генріх довідується, що комерсант Айзенштайн ще звечора перебуває за ґратами. Хміль раптово вивітрюється з нього: хто ж цей невідомий «чоловік» його дружини?Бал продовжується, та не для нашого героя.

Дія 3

Тюрма. Альфред прагне довести помилковість свого арешту і вимагає, щоб до нього запросити адвоката. Приходить адвокат Блінд. З’являється і Генріх. Він вирішує використати вбрання адвоката, щоб виявити зраду дружини. Надходить Розалінда. Генріх великодушно прощає їй зраду з умовою, що відтепер вона житиме під його строгим контролем. Розалінду це не влаштовує. Допитуючись у Генріха про годинник, вона розкриває таємницю і мстить чоловікові.До тюрми приходять інші учасники маскараду, бо в графа Орловського все вино випили. А де ж можна дістати шампанського, як не в директора тюрми? Тут з’ясовуються всі загадки маскараду.
За добре виконану «роль» баронеси Адель запрошують до театру. І життя продовжується, сповнене чудових маскарадів і легких інтриг.