#StandwithUkraine: Співпраця з Лешеком Мондзіком – видатним польським сценографом і театральним режисером

Лешек Мондзік – видатний польський сценограф і театральний режисер, художник, фотограф, професор образотворчого мистецтва.
У Львівській національній опері режисер готує постановку Реквієму В. А. Моцарта. Прем’єра запланована на останній день листопада цього року. Незважаючи на війну в Україні, робота над виставою триває.

«Я чув від керівництва Львівської опери, що в цій ситуації ми тим більше маємо поставити цей твір», – каже Лешек Мондзік в етері польського Radio Kielce.

Композиція Моцарта стане тлом для тематики Голодомору, штучно спричиненого комуністичною владою СРСР 90 років тому. Із цієї нагоди митець виступив із заявою, в якій висловлює свою підтримку українському народу.

Перегляньте відео: https://www.radio.kielce.pl/wiadomosci/leszek-madzik-mimo-wojny-wystawi-we-lwowie-requiem-wideo,154762

«Це шанс для мене приєднатися до підтримки українців разом з усією командою Львівської опери. І ця вистава, яку б я хотів створити – не подарунок, а жертва, яку я хочу принести своєю роботою. Час показав, що у цій непростій ситуації, ми, артисти, можемо допомогти у свій спосіб».