2 день конкурсних прослуховувань І туру

Розмаїття голосів, національностей, репертуару – таким видався 2 день І туру конкурсних прослуховувань.

14 листопада на сцені Львівської Національної Опери виступили 15 учасників: Храпіцька Настасія (сопрано, Білорусь), Березяк Мар’яна (мецо-сопрано, Україна), Конюх Тетяна (сопрано, Україна), Галавай Андрій (баритон, Україна), Дутчак Володимир (бас, Україна), Бережанський Тарас (бас, Україна), Дробіт Степан (баритон, Україна), Кузьмич Микола (тенор, Україна), Винник Святослав (баритон, Україна), Шевчик Єлена (сопрано, Білорусь), Цесаренко Ганна (сопрано, Україна), Мельник Вікторія (сопрано, Україна), Бажбеук-Мелікян Саргіс (бас, Вірменія), Яжамбек Луцина (сопрано, Польща), Абакумова Ольга (сопрано, Україна).

Звичайно, на конкурсі для учасників завжди найважче опанувати своє хвилювання. Про це наголосила членкиня журі Конкурсу, українська оперна співачка Світлана Мамчур: «Ми, члени журі, дуже доброзичливо ставимось до усіх, із розумінням відносимось до того, що є великий момент хвилювання, який забирає багато позитивних моментів у виконанні. Тому я всім бажаю успіху, спокою і отримати задоволення від того, що відбувається зараз в їхньому житті».

Натомість членкиня журі Беата Клатка, голова Міжнародного вокального конкурсу ім. Станіслава Монюшка (Польща), розповіла про своє захоплення українською музикою, адже саме в першому турі обов’язковою до виконання є арія українського композитора: «Я дуже захоплююсь цією музикою і вона є надзвичайно цікавою. Вона є дуже особливою для мене і особливо через те, що ми маємо багато спільного в культурі та історії».

https://www.facebook.com/lvivopera/videos/461985137780694/