121-ий театральний сезон у Львівській національній опері відкрито!

Ми натхненні Вашими оплесками та щирими емоціями!

Нарешті! Після тривалої карантинної перерви у Львівській національній опері урочистим і водночас камерним – лише для 100 слухачів! – Гала-концертом розпочався 121-ий театральний сезон!

«Після п’ятимісячного мовчання, завіса Львівської національної опери піднялася і дала нам можливість розпочати 121-ий театральний сезон», – привітав гостей та артистів генеральний директор-художній керівник театру Василь Вовкун.

Прозвучали найвідоміші арії з опер композиторів різних епох – від Г.Ф.Генделя та В.А.Моцарта до Дж.Росінні та Дж.Пуччіні. Для співаків та співачок надзвичайно хвилююче було знову стояти на великій сцені і разом зі слухачами переживати щирі емоції творення мистецтва. 

У цей вечір для Вас співали Олеся Бубела, Аліна Діденко, Любов Качала, Дар’я Литовченко, Мар’яна Мазур, Анна Носова, Людмила Осташ, Людмила Савчук (сопрано), 

Тетяна Вахновська (мецо-сопрано),

Василь Садовський, Роман Трохимук (тенор), 

Петро Радейко, Орест Сидір, Роман Страхов, Юрій Шевчук (баритон),

Володимир Дутчак, Юрій Трицецький (бас).

Концертмейстери: Олександра Менцінська, Мар’яна Русак, Мар’яна Самотос.

Гала-концерт вели солісти театру Людмила Осташ та Петро Радейко.

В оформленні сцени були використані декорації до опери «Війна і мир» С. Прокоф‘єва, створені у 1985 році художником Євгеном Лисиком, що працював у Львівській опері впродовж 60-90 рр. ХХ століття. Його сценографічна спадщина віднесена до Золотого фонду театру.

Нагадаємо, що Гала-концерт до відкриття 121-го театрального сезону відбудеться також 16 серпня. Початок о 18:00.